Zwracające uwagę nazwy akcesoriów dla dzieci

Osoby, które nie posiadają dzieci bardzo często nie mają świadomości, jak pomysłowe mogą być nazwy akcesoriów dziecięcych. Rzecz jasna, wiele artykułów jest określanych intrygującą nazwą tylko z tego względu, że dzięki niej produkt może się zdecydowanie łatwiej sprzedać. Istnieją jednak takie takie artykuły, za jakich nazwą stoi coś więcej niż tylko ciekawy pomysł.

Dziecko
Author: Alexander Lyubavin
Source: http://www.flickr.com
Produktem, który zapewne zwróci uwagę osób, które właśnie zastanawiają się nad wyborem wózka dziecięcego jest wózek quinny. Co prawda, tego rodzaju produkt jest znany przeważnie tylko osobom, jakie naprawdę są dobrze obeznane w tym zakresie, jednak warto wiedzieć, że wózek quinny to niebanalne zastąpienie popularnego określenia na ten typ wózka, jakim jest spacerówka. Jest to typ wyposażenia dla dzieci już trochę starszych i wielu rodziców narzeka na tego typu wózek quinny, z uwagi przede wszystkim na to, że dziecko jadące w spacerówce jest zakryte daszkiem, co sprawia, że rodzice go nie widzą. Taki typ wózka posiada nie tylko w miejsce do przewożenia dziecka, ale także najczęściej pod siedzeniem znajduje się przestrzeń, gdzie rodzic może na przykład przechowywać zakupy czy też akcesoria dla dzieci. Zaletą takiego wózka jest też w szczególności to, że możemy w łatwy sposób przenosić i przewozić taki wózek. Jego konstrukcja jest bardzo prosta i możemy go błyskawicznie złożyć, co powoduje, że jest niezwykle poręczny.

Następnym interesującym pomysłem na nazwę artykułu dla dzieci jest żyrafa sophie. Ta bardzo pomysłowa nazwa wiąże się z markowym gryzakiem dla dzieci. Jego kształt przypomina rzecz jasna żyrafę i na tej podstawie stworzono nazwę żyrafa sophie. Gryzaki dla maluchów są bardzo pożyteczne zwłaszcza wówczas, gdy nasza pociecha przechodzi przez trudny okres wyżynania się zębów. W tym czasie dziecko może być jak wiemy marudne ze względu na swędzące dziąsła. Wówczas warto sięgnąć po taki gryzak, jak żyrafa Sophie, gdyż jest on bardzo atrakcyjny dla dzieci.

Pragniesz poczytać więcej na ten temat - na pewno spodoba Ci się bieżąca notka (http://www.czapkiznadrukiem.com/), którą stworzyliśmy z myślą o Tobie. Po więcej szczegółów wejdź w link.Trzeba oczywiście podkreślić, że jest to dość kosztowny przedmiot dla dzieci ze względu na swoją markę. Ma on jednak także dużo plusów, w tym możliwość dopasowania odpowiedniej twardości w zależności od potrzeb malucha.
2012 © Copyright information метр
Powered by Drupal