Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/elbudwyszkow.com.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/elbudwyszkow.com.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elbudwyszkow.com.pl/includes/menu.inc).

Sprzedaż odzieży – czy to odpowiedni pomysł na działalność?

Poszukując pomysłu na biznes niezwykle nierzadko Zastanawiamy się nad uruchomieniem sklepu z odzieżą. Pomysł ten jest niezwykle popularny, względnie łatwy w realizacji, lecz też generujący niemałe ryzyko. Powinniśmy zatem dokładnie się zastanowić nad swym pomysłem i podejść do niego w odrobinę krytyczny sposób. O czym jeszcze trzeba pamiętać?

stykówka - sklepy
Author: Mariusz Chilmon
Source: http://www.flickr.com
Niezbędne jest przede wszystkim stworzenie profesjonalnego biznesplanu, który pozwoli nam oszacować prawdopodobieństwo powodzenia naszego przedsięwzięcia, ustalić koszty całego przedsięwzięcia i obliczyć potencjalne zyski. Ważne jest jednakże to, by do zadania tego podejść maksymalnie profesjonalnie jak i rzetelnie. Jakiekolwiek podnoszenie prognoz sprzedaży lub zaniżenie kosztów działalności może się naprawdę nieprzyjemnie dla nas zakończyć. Dużo właściwszym postępowaniem będzie stworzenie kilku scenariuszy rozwoju naszego biznesu i jego wyników – w tym negatywnego. Pamiętajmy, że sklepów odzieżowych jest rzeczywiście niemało, sporym zainteresowaniem cieszą się również zakupy garderoby online – wszystko to może się niekorzystnie odbić na naszych wynikach (www). Niemałe ryzyko niesie również brak doświadczenia w handlu odzieżą jak i brak rozeznania rynkowego.

sklepy - pejzaż
Author: InterAkcja Robert Turski
Source: http://www.flickr.com
Ogromny wpływ na sukces naszego biznesu będzie miał bez wątpienia oferowany w sprzedaży towar. Ważne jest, by był maksymalnie atrakcyjny albo przynajmniej sprzedawany w przystępnej cenie. W jaki sposób szukać hurtowników? Możemy przesłać zapytania do poszczególnych firm, które trudnią się szyciem odzieży albo zaznajomić się z ofertami o treści stoki magazynowe sprzedaż bądź markowe końcówki kolekcji - Stocklots.

Pośród takich propozycji nierzadko znaleźć można rzeczywiście interesujące okazje, toteż winniśmy mieć to w pamięci. Naturalnie nie są to jedyne ogłoszenia, które winny nas zaciekawić. Przeglądając serwisy z ogłoszeniami natrafimy na pewno na ogłoszenia pt.: sprzedam towar z likwidacji sklepu lub namiary do atrakcyjnych hurtowni. Powinniśmy się wobec tego przyłożyć do szukania.
2012 © Copyright information метр
Powered by Drupal