Mieszkając w bloku także można zaprojektować mini ogród, jeżeli tylko mamy balkon i zechcemy zaaranżować go w taki sposób, aby pełnił rolę oranżerii

Balkon jest tym miejscem, w którym możemy sympatycznie spędzić czas, jeśli odpowiednio dobrze go zaaranżujemy. W zależności od tego, jakich jest rozmiarów, możemy ustawić tu meble, jakie pozwolą nam na codzienny relaks. Może być to stolik z krzesłami, ale także ława z sofą, jeżeli jest na nią miejsce. Do tego kwiaty oraz odpowiednie oświetlenie i wspaniałe miejsce gotowe.

zakupy - fotka
Author: Barn Images
Source: http://www.flickr.com
odzwierciedlenie - firmy
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście dzisiejsze balkony to nie tylko te standardowe, ale coraz częściej są to bardziej innowacyjnie zaaranżowane miejsca. I tak dla przykładu, jeżeli jest przygotowana odpowiednia zabudowa - łącze - balkonu, nierzadko przypomina on swoistą oranżerię, którą spotkać możemy w niejednym współczesnym ogrodzie. Takie zabudowy balkonów pozwalają w pewnym zakresie wygospodarować następne miejsce w naszym mieszkaniu, w tym przypadku przeznaczone na umieszczenie w nim roślinności i mebli, co służy rzecz jasna naszemu wypoczynkowi.
Właściciele niewielkich mieszkań, a tym samym niewielkich balkonów, bardzo często pozostawiają tego rodzaju miejsca samopas, uważając, że niewiele ciekawego można zrobić z tak niewielkim kawałkiem przestrzeni. Jednak w praktyce nawet mały balkon (Tutaj dowiesz sie więcej) można oryginalnie udekorować, dzięki czemu możemy stworzyć w mieszkaniu miejsce, jakie będzie przypominać wspaniały ogród przy domu.
Kiedy porozglądamy się po swoim osiedlu dostrzeżemy, że niewiele balkonów jest rzeczywiście ozdobionych. Gdzieniegdzie widoczna jest szklana zabudowa balkonu, jednakże w większości przypadków pozostają one puste lub co najwyżej miejscem do trzymania roweru albo innych mało przydatnych na co dzień rzeczy. To od nas rzecz jasna zależy, czy postanowimy zrobić z balkonu miejsce na różnego typu rzeczy, czy też zadecydujemy, że będzie to kawałek przestrzeni, który będzie na co dzień cieszył nasze serca.

Warto pamiętać, że już kilka donic z kwiatami, stolik z krzesłami i miękkimi poduszkami może bardzo odmienić nasz balkon. Jeśli zadbamy o balkon, będziemy mogli czy za dnia, czy pod wieczór, czy w lecie, czy w zimie spędzić tu przyjemnie czas i wypocząć. Piękne balkony upiększają zresztą nie tylko mieszkania, ale i pobliskie ulice.
2012 © Copyright information метр
Powered by Drupal