Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elbudwyszkow.com.pl/includes/menu.inc).

Metody dla parkingów płatnych

Z reguły na miejscach parkingowych, za które trzeba zapłacić, można zauważyć pewnego rodzaju maszyny służące do zapłaty elektronicznej. Jest to bowiem nowoczesny sposób na zamianę osób pracujących jako kontrolerzy opłat na maszyny, które podążają za duchem czasu i znaczące uproszczenie dla ludzi, którzy są zmuszeni uiścić należną sumę za miejsce na danym obszarze.

wizja - usługi
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
Do parkingowych bileterek można zastosować szlabany, które zazwyczaj są połączone z systemami i po zapłaceniu właściwej sumy, pozwalają na wjazd na najbliższy obszar. Jest to metoda na uniknięcie niemiłych sytuacji. Zwykle szlabany można spotkać na parkingach strzeżonych, które są dodatkowo chronione przez odpowiednie firmy. Szlabany są dostępne w kolorze czerwonym oraz białym, a także – w okresie późnych godzin wieczornych – dodatkowo oświetlane.

firma - zbliżenie
Author: Manuel
Source: http://www.flickr.com
Obecnie znana jest w różnych miejscach w Polsce tzw. bileterka, która – tuż po wniesieniu opłaty – drukuje potwierdzenie zapłaty z właściwą godziną i datą, a także wpłaconą sumą. Dzięki temu, każdy posiada możliwość szybkiego uiszczenia danej kwoty. Pozwalają one na uproszczenie pilnowania parkingu, a ponadto każda bileterka posiada informacje o adresie parkingu, na którym bilet był drukowany i dacie. Z tego też powodu w prosty sposób można sprawdzić, czy potwierdzenie znajdujące się na pulpicie auta jest ważne. Bileterką jednak można nazwać też maszyny zlokalizowane w autobusach, które są używane przez kierowców podczas sprzedaży biletów dla osób jadących na danym kursie. Jest to łatwy sposób na wydrukowanie dla wszystkich biletu i możliwość dowiedzenia się w późniejszym czasie, ile osób korzystało z danego kursu. Jest to inaczej bardziej zaawansowana pod względem technologicznym oraz prostsza kategoria fiskalnych drukarek, którą – za sprawą niewielkiej wagi – można umieścić w dogodnym dla kierowcy miejsca.

Bileterki autobusowe mogą również drukować miesięczne bilety w miarę szybkim czasie.

Przejdź do opisu, który umieściliśmy pod tym linkiem i czytaj tutaj więcej na ten temat, który najwidoczniej Cię zainteresował. Nie wahaj się!

Bardziej znane jednak są urządzenia o tej samej nazwie zlokalizowane na parkingach. Ich samodzielny system kontrolny można ustawić wręcz w każdym miejscu, a także indywidualnie ustalić cennik opłat. Zazwyczaj są one stosowane m.in.

Kiedy dojdziesz do wniosku, że użyteczne okazałyby się podobne artykuły na prezentowany temat, to kliknij tutaj i zobacz ponadto inne wiadomości.

przy galeriach handlowych, na stacjach benzynowych lub też parkingach podziemnych oraz hotelach.
2012 © Copyright information метр
Powered by Drupal