Masz swój warsztat samochodowy? Zadbaj o oprogramowanie.

W obecnych realiach w praktycznie każdej dziedzinie życia nastąpiła zaawansowana digitalizacja. W placówkach edukacyjnych, nawet tych podstawowych, coraz częściej dzienniki nauczycielskie zamieszczane są internetowo. Rubryka pacjentów w szpitalach jest prowadzona za pomocą nowoczesnego oprogramowania. Nawet mniejsze, niepaństwowe sektory coraz częściej inwestują w najnowsze technologie. Masz swój serwis samochodowy, lub inny punkt z dziedziny motoryzacyjnej? Także powinieneś zadbać o odpowiednie oprogramowanie.

Przodującym wytwórcą tego rodzaju aplikacji w Polsce, jest firma integra, której oprogramowanie gości się w co czwartym punkcie motoryzacyjnym. Nic w tym zaskakującego, grupa ta bowiem, ma do zaproponowania bardzo szeroki przekrój usług. Możemy u niej zamówić spersonalizowany program do serwisu, w którym bez problemu będziemy w stanie prowadzić spis dokonywanych w naszym zakładzie napraw. każdy z naszych klientów będzie posiadał tutaj swoje konto, w którym będą zawarte wszelkie, niezbędne informacje na temat wszystkich jego samochodów, oraz historii przeprowadzanych napraw. Także (odwiedź serwis) zarządcy szrotów z częściami zamiennymi mają czego szukać w firmie Integra, gdyż oferuje ona także usługi w dziedzinie wytwarzania profesjonalnych aplikacji do remanentów.

samochód - ogląd
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli interesuje cię program do serwisu motoryzacyjnego, lecz obawiasz się że nie sprosta on twoim wymaganiom? Nie potrzebnie, bowiem na witrynie www firmy Integra, dostępnej także w naszej wersji językowej, masz możliwość ściągnąć wersję testową programu, zupełnie bezpłatnie. Jeżeli jesteś zadowolony z towaru, możesz nabyć go w wersji płytowej lub wirtualnej. Ta druga opcja jest znacznie szybsza, bowiem program posiadasz już do swojej dyspozycji kiedy tylko dokonasz zań wpłaty. Nie wiesz, który typ aplikacji wybrać? Tutaj także - odkryj więcej - przydatna będzie strona www firmy Integra. Każdy z oferowanych przez nią programów jest tam szczegółowo przedstawiony, poza tym, znajdziemy na tej witrynie bonusową, oddzielną sekcję z odpowiedziami na często zadawane pytania.

Jeżeli masz własny warsztat samochodowy albo odmienny punkt powiązany z branżą motoryzacyjną, warto skorzystać z oferty tej firmy. Jako przodująca marka na polu Europejskim, może poszczycić się dużym gronem wiernych klientów - programy z Integry posiada co czwarty warsztat w Polsce.
2012 © Copyright information метр
Powered by Drupal