Męskie koszule: co dziś panowie wyszukają w sklepach

Wybór odpowiedniej koszuli spędza sen z oczu niezwykle wielu mężczyzn. Nie każda natomiast koszula jest uniwersalna oraz można zakładać taką na każdą okazję. Zadbany pan musi przechowywać w swej szafie chociażby kilka gatunków koszul.

Moda męska
Author: bobbi vie
Source: http://www.flickr.com
Jaką koszulę dla mężczyzn wybrać? Takie pytanie niemal codziennie zadaje sobie tysiące mężczyzn nie tylko w Polsce. Odpowiedź na to pytanie jedynie z pozoru wydaje się łatwa. Inną koszulę ubierze mężczyzna, który pracuje w firmie, w której wymagany będzie jest dress code, jeszcze inną nałoży na siebie na spotkanie z ukochaną kobietą, a jeszcze inną ten, który umówił się na zwyczajne spotkanie z kumplami. Podczas wybierania odpowiedniej koszuli istotny będzie nie tylko jej fason, lecz także dzianiny (zobacz https://fashioncolors.pl/122-dzianiny-swetrowe), z której została wykonana. koszule sportowe męskie rozróżniają się efektownymi barwami. Zadbany mężczyzna powinien pamiętać, iż koszule sportowe męskie nie należy zakładać do garnituru. Natomiast koszula z krótkim rękawem będzie doskonałą perspektywą do ubrania na spotkania w gronie przyjaciół. Koszula z krótkim rękawem przeważnie powinna być noszona do luźnych stylizacji.

Decydując się na koszulę dla mężczyzn skupmy uwagę na fason takiego elementu. Na metce koszul dla mężczyzn znajdą się opisy, które ułatwią wybór najbardziej odpowiedniego fasonu. Bardzo uniwersalnym krojem koszul dla panów jest custom fit. Natomiast gdy na metce widnieje adnotacja „slim flit” oznacza to, że koszula cechuje się mocno dopasowanym krojem. To doskonała koszula (http://www.vanthorn.pl/koszule.php) dla mężczyzn, którzy chcą poszczycić się szczupłą sylwetkę. Dla mężczyzn o figurze dalece odbiegającej od ideału, inaczej dla panów z widocznym brzuchem polecane są koszulki znane niejako „classic fit”.

Nie mają one wcięcia w talii, toteż idealnie dopasowane są do mężczyzn z nieco mniej popularną budową ciała. Przy wyborze koszuli niewielu mężczyzn koncentruje uwagę na kształcie kołnierzyka. Tymczasem wśród fasonów kołnierzy wyróżnia się kilka typów. W przypadku fasonu kołnierzyka zależy, na jaką okazję można ją założyć, ale też czy taki element garderoby może być noszona z krawatem, czy raczej bez. Zdecydowanie bardziej uniwersalny kształt kołnierzyka to kołnierzyk typu kent. Tego typu koszulę możesz nosić zarówno z dodatkiem jakim jest krawata, a także bez.
2012 © Copyright information метр
Powered by Drupal