Chcesz pomysłu na ożywienie swojego otoczenia w czasie zimy? Prezentujemy parę dobrych rad!

W zimie często zastanawiamy się, jak wzbogacić naszą konfekcję, ażeby nie wydawała się nijaka, bezbarwna i posępna. Również wnętrza naszych apartamentów pragną jakiegoś upiększenia. Prędko zapadający zmierzch i zmiana kąta padania światła słonecznego powodują, że gniazdko wydaje się bez życia, nieprzyjemne, zimne i zatęchłe. W jaki sposób temu przeciwstawiać się?

budowa - panorama
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Naczelną radą jest naturalnie przemiana kolorów. To już nie inne wątki tutaj te czasy, że zimowe płaszcze były jedynie czarne albo brązowe. Możemy zabawić się z czerwieniami, fioletami, żółcieniami i innymi intensywnymi odcieniami, które na pewno dodadzą blasku nam i otoczeniu. Jeżeli z jakichś powodów nie https://www.warsztatpiekna.pl/pl/kosmetyki-naturalne/organiczne-szampony-do-wlosow zdołamy sobie przyzwolić na kompletną zmianę odzieży, warto zadbać chociaż o akcesoria - barwne rękawiczki, szale, kapelusze. Podobnie w domu - nałożenie ozdobnej kolorowej poszewki na salonową poduszkę potrafi zmienić faktycznie sporo!

Drugą wskazówką jest zabawa z wzorami. Nie wszystko musi być jednolite, nie trzeba też bezwarunkowo przystawać na nieśmiertelną pepitkę. A gdyby tak kratka? Ze Szkocji albo i nie, drobna czy też wyrazista, bardziej lub mniej kolorowa... Co więcej będzie się sprzęgać z nadchodzącymi świętami, a to zawsze jest miła konotacja. Kratę damy radę umieścić w każdym miejscu. Może widnieć na kurtce czy spodniach, na torbie, a w domu - na kapie, kołdrze, serwetkach, nawet na zastawie stołowej. Wykreowany przy użyciu kratki design pozostanie łagodny i ożywczy, a przy tym nie będzie nachalny. Zwróćmy uwagę tylko, ażeby nie przesadzić ani z samą kratką, ani z zestawianiem jej z innymi deseniami. Najlepiej zestawić ją z gładkimi powierzchniami, ale jeśli jesteśmy na siłach, możemy eksperymentować z innymi motywami.

Trzecią radą, ostatnią, ale nie najmniej aktualną, jest... uśmiech! Nie ma niczego, co lepiej od niego nie rozjaśni mroków dlugich nocy. Wyłącznie rozpromieniona buzia będzie przyciągać wzrok i serca osób dookoła i będzie fenomenalną ozdobą tak pojedynczego człowieka, jak również jego mieszkania. Zima to nie czas dla smutasów!
2012 © Copyright information метр
Powered by Drupal